آموزش نرم افزارهای مهندسی مکانیک و کنترل

آموزش های ارائه شده توسط محسن رضایی (دکتری مکانیک، مشاورصنعتی و طراح ماشین آلات، مکانیزم ها و سازهای مکانیکی)

درباره ی ما

درباره ی ما

سایت نرم افزارهای مهندسی مکانیک و کنترل از سال 1391با هدف اموزش و ارائه ی خدمات اموزشی در زمینه ی نرم افزارهای مهندسی مکانیک در قالب وبلاگ تاسیس شد. بعد از گذشت یک سال دامنه ی اختصاسی مکانیک سافت بر روی آن قرار گرفت و در قالب وبلاگ به کار خود ادامه داد. هم اکنون با خرید فضای میزبانی اختصاصی به صورت کاملا حرفه ای شروع به فعالیت کرده است. یک ضعفی که در بسیاری از سایت های تخصصی مهندسی میبینیم این هست که در بسیاری از آنها افراد متخصص حضور ندارند و اکثرا با گپی برداری و اطلاعاتی که از جاهای مختلف جمع آوری می کنند سایت رو بنا و اداره می کنند. بسیاری از افراد متخصص هم در دانشگهاها مشغول به کار هستند و چندان فعالیتی در زمینه ی آموزش و اطلاع رسانی اینترنتی نمی کنند.

هدف ما آموزش و ایجاد یک سایت با حضور افراد متخصص که دارای سابقه ی تحصیل، تدریس و کار در زمینه ی مهندسی مکانیک است. که بتوانیم خدمات و اطلاعت مناسب و استانداردی را در اختیار دوستان قرار دهیم. از زمانی که تحت عنوان یک وبلاگ کوچک شروع به کار کردیم با استقبال بی نظیر علاقمندان مهندسی مکانیک مواجه شدیم. این استقبال دلگرمی شد تا اقدام به گسترش و حرفه ای کردن سایت نرم افزارهای مهندسی مکانیک بکنیم.

فعالیت ما در زمینه ی آموزش، تحقیق و استفاده ی حرفه ای از نرم افزارهای مهندسی مکانیک است. ما همچنین میتوانیم مشکلات صنعتی که در زمینه ی مهندسی مکانیک است را تحلیل و بررسی و در رفع مشکلات، ایجاد ایده های جدید، طراحی های جدید صنعتی به صنعتگران کشور کمک کنیم.

فعالیت های جدید تیم مکانیک سافت به صورت پر رنگ تر در زمینه ی آموزش، تحقیق گسترده خواهد شد و سعی بر آن است که بتوانیم با بروز رسانی و قرار دادن اطلاعات مفید خدمتی هر چند ناچیز به جامعه ی علمی و صنعتی کشور کنیم.

نکته نهایی که باید خدمت خوانندگان عرض کنم این است که تقریبا تمامی اطلاعات و پروژه ها و آموزش های قرار داده شده توسط گروه انجام شده و اگر هم کپی برداری صورت گرفته ترجمه برخی از متون خارجی بوده است.

افتخار ما این است که در دبستان ها، مدارس، دانشگاهای این مرزوبوم تحصیل کرده ایم و با افتخار در خدمت متخصصان، دانشگاهیان و صنعتگران این کشور هستیم.

 

رزومه مدیر سایت
مدیر و صاحب امتیاز سایت مکانیک سافت
دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه شیراز
مدرس دانشگاه آزاد و علمی کاربردی
مدرس دیباگران-مجتمع فنی تهران(شعبه ی شیراز) و اموزشگاه فواد
مشاور مهندسی و طراح سابق شرکت لاستیک سازی دنا
طراح و مشاور شرکت هد پارس

 

Email:     mechanic.soft[at]yahoo.com,     info[at]mechnaicsoft.ir

Phone:          9369074440

Telegram phone:          9369074440

Telegram channel:          Click to Join