آموزش نرم افزارهای مهندسی مکانیک و کنترل

آموزش های ارائه شده توسط محسن رضایی (دکتری مکانیک، مشاورصنعتی و طراح ماشین آلات، مکانیزم ها و سازهای مکانیکی)

همکاری و مشاوره در انجام پروژه های دانشگاهی

همکاری و مشاوره در انجام پروژه های دانشگاهی
همکاری در انجام پروژه های دانشگاهی

همراهان مکانیک سافت میتوانید جهت همکاری و مشاوره در انجام پروژه های دانشگاهی مربوط به مهندسی مکانیک (شامل پروژهای تحقیقاتی، ساخت و …)از طریق پست الکترونیکی زیر و یا فرم قرار داده شده در سایت درخواستتون رو برای ما ارسال نمایید. این درخواست ها می تواند شامل موارد زیر باشد

  •  آموزش یکی از نرم افزارهای مهندسی مکانیک و کنترل یا بخشی از آن و یا موضوعی خاص در آن

آموزش یکی از نرم افزارهای مهندسی مکانیک و کنترل یا بخشی از آن و یا موضوعی خاص در آن (نرم افزارهای SolidWorks، Adams،ANSYS,ABAQUS،MATLAB،MAPLE،AutoCAD، CATIA وسایر نرم افزارهای معرفی شده در سایت) برای مثال آموزش تحلیل فرکانسی در نرم افزار آدامز و یا آموزش استفاده از تلورانس ها در نرم افزار SolidWorks  و یا آموزش ترسیم نمودراهای کانتور در نرم افزار متلب و…. هر اموزش دیگری که شما مدنظرتان باشد. این آموزشها در قالب فایل word، pdf و یا ویدیوی آموزشی آماده و برای شما ارسال می شود.

  • همکاری و مشاوره در خصوص انجام یک پروژه ی  به کمک نرم افزارهای مذکور

در بسیاری از موارد شما با یک نرم افزار آشنایی ندارید و یا آشنایی شما در حدی نیست که بتوانید یک پروژه را به انجام برسانید. ما می توانیم موضوع شما را بررسی و در صورت قابل انجام بود به صورت کاملا آموزشی و با روند مرحله آن را انجام دهیم. و این مراحل را در قالب فایل word، pdf و یا ویدیوی آموزشی برایتان ارسال کنیم.

  • همکاری و مشاوره در خصوص کدنویسی و انجام پروژهای شما در زمینه ی مهندسی مکانیک و نرم افزارهای آن

گروه ما دارای افراد متخصص در زمینه ی مهندسی مکانیک جامدات و کنترل و ارتعاشات با توانایی کدنویسی حرفه ای به کمک نرم افزار متلب می باشد. در صورتی که شما در قسمتی از پروژهیتان دچار مشکل شده اید ما میتوانیم در زمینه ی کدنویسی با نرم افزار متلب به شما کمک کنیم.  برای مثال انجام بهینه سازی یک الگوریتم خاص مثل الگوریتم ژنتیک در نرم افزار متلب و یا انجام کدنویسی یک روش محاسبات عددی مثل روش حل معادلات رانگ کوتا در نرم افزار متلب و یا حل یک سیستم کنترلی در نرم افزار متلب ، حل معادلات نرم افزار سیمولینک و … هر پروژه ی دیگری در رابطه با نرم افزار متلب و…روند توضیحات به صورت آموزش محور و در   قالب فایل word، pdf و یا ویدیوی آموزشی آماده و برای شما ارسال می شود.

همکاری در انجام پروژه های دانشگاهی

  • تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک و نرم افزارهای آن

از آنجایی که گروه ما ساکن شهر شیراز است، تدریس دروس مختص دانشجویان شهر شیراز است. اما در خصوص تدریس نرم افزارها می توانیم به صورت فایل ویدیویی آموزش را اماده و به سایر دوستان در شهرهای مختلف ارسال نماییم.

  • همکاری با اموزشگاها در خصوص دروس مهندسی مکانیک و نرم افزارهای آن

دوستان و همکاران ما دارای سابقه ی تدریس در برخی از اموزشگاهای شهر شیراز می باشند. لذا در خصوص انجام تدریس دروس مهندسی مکانیک و نرم افزارهای مهندسی مکانیک با اموزشگاهای شیراز قادر به همکاری هستیم.

جهت ارسال درخواست خود لطفا عنوان ایمیل را به صورت زیر بنویسید
همکاری در انجام پروژه های دانشگاهی- موضوع شما
ما در اولین فرصت بررسی و در صورتی که امکان انجام آنها برامون فراهم باشه باهاتون مکاتبه خواهیم کرد.

رزومه مدیر سایت

 دکتری مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه شیراز
مدرس دانشگاه آزاد و علمی کاربردی
مدرس دیباگران-مجتمع فنی تهران(شعبه ی شیراز) و اموزشگاه فواد
مدیر و صاحب امتیاز سایت مکانیک سافت
مشاور مهندسی و طراح یک شرکت معتبر
تلفن:
09369074440
ایمیل:
mechanic.soft[at]yahoo.com
info[at]mechanicsoft.ir
تلفن تلگرام:
9369074440
کانال تلگرام
Join

تماس با ما از طریق فرم تماس

[huge_it_forms id=”8″]